توزیع مستقیم نوار تیپ فراز درجه یک به تمام استان ها

نوار تیپ، لوله‌های پلاستیکی از جنس پلی اتیلن نرم می‌باشد. نوار تیپ فراز، یکی از انواع مختلف نوا‌رها است که برای آبیاری قطره‌ای در زمین‌های کشاورزی استفاده می‌شود. نوار تیپ خوب، باید سطح کاملا صاف و یک دست داشته و به رنگ مشکی مات باشد. نوا‌رهای آبیاری دارای سایز‌های متفاوت و انواع مختلف درزدار و پلاک دار می‌باشند. از .مزایای نوار تیپ، عدم احتیاج به فشار آب زیاد و تسطیح زمین می‌باشد. همچنین نصب آن آسان و حمل و نقل راحتری دارد

به علت جنس پلیمری نوارهای تیپ، جلبک‌ها و رسوبات به آن نمی‌چسبند و در برابر اشعه ماوراء بنفش و کودهای شیمیایی مقاوم هستند. این نوارها در زمین‌های شور و سخت قابل استفاده نمی‌باشد چون باعث انسداد لوله‌ها می‌گردد. شکستگی نوارها باعث کاهش جریان آب می‌شود. نصب نوارها بر روی سطوح با شیب‌ بالای ۲ درصد توصیه نمی‌شود. در اینگونه اراضی نصب نوار تیپ باید در جهت عمود باشد.

توزیع مستقیم نوار تیپ فراز درجه یک به تمام استان ها

جامع ترین راهنمای خرید نوار تیپ

جامع ترین راهنمای خرید نوار تیپ

یکی از تجهیزات مهم در کشاورزی و صنعتی، نوار تیپ پلاک دار می‌باشد که دارای سایزبندی و مدل‌های متنوعی است. فروش و عرضه این محصولات بستگی به نیاز بازار و کشاورزان دارد. فروش این نوار تیپ‌ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌شود. شما می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین دیدن کرده و با هزینه کم، مرغوبترین اجناس را خریداری نمایید. نوار تیپ، مانع از هدر رفتن آب در آبیاری می‌شود

در آبیاری قطره‌ای روی سطحی و زیر سطحی کم عمق، از نوار تیپ استفاده می‌شود. اما بهتر است در آبیاری سطحی عمیق از لوله‌های قطره چکان استفاده شود. زمانی که تزریق کود و سم به اتمام می‌رسد، باید مانع قطع بلافاصله آب شد. اجازه بدهید سیستم مدتی فعال باشد تا باقی‌مانده مواد تزریق شده، بوسیله آب خالص دفع گردد. فشار کاری در نوارهای آبیاری، حداقل 0.4 اتمسفر و حداکثر 0.1 اتمسفر می‌باشد. باید فشار سیستم در محدوده تعریف شده باشد در غیر اینصورت باید مراقب فشار آب بود. دشمن خطرناک نوار تیپ اشیا تیز می‌باشد. در صورت وجین بهتر است از اینگونه وسایل استفاده نشود.

توضیح مختصری درباره نوار تیپ موجود در بازار

توضیح مختصری درباره نوار تیپ موجود در بازار کشور ایران جزء مناطق خشک جهان می‌باشد که از مقدار بارندگی سالانه کمی برخوردار است. به علت خشک سالی‌های متعدد در طول بیست سال اخیر، سطح سفره های زیرزمینی کاهش یافته است همین عوامل سبب گردیده کشاورزان، آبیاری قطره‌ای که معروف به آبیاری تحت فشار است را، جایگزین آبیاری سطحی یا سنتی نمایند. نوار تیپ لیداب یکی از تولیدات مرغوب شرکت بازرگانی لیداب می‌باشد که برای آبیاری قطره‌ای در مزارع تولید شده است.

از انواع دیگر نوار تیپ می‌توان به نوار تیپ داراکار اشاره کرد که بخاطر قیمت مناسب، ضمانت یک ساله و تاییدیه فنی از جهاد کشاورزی، در رده فروش نوار تیپ‌های مرغوب قرار گرفته است. نوع دیگری از این نوارها، نوار تیپ کشاورز می‌باشد. جنس آن بسیار نرم و قابل انعطاف است و برای آبیاری سطحی و کم عمق استفاده می‌گردد. این نوع نوار تیپ به سه دسته تقسیم می‌شود: ۱. نوار پلاک دار ۲. نوار بغل دوخت ۳. نوار استریپ دار. موارد استفاده این نوار تیپ‌ها در گلخانه‌ها، فضای سبز مزارع، محصولات صیفی و سبزی می‌باشد. نوار تیپ فراز درجه یک، به دو صورت درزدار و پلاک دار از جنس پلی اتیلن نرم تولید می‌شود و به تمام استان‌ها به صورت مستقیم توزیع می‌گردد.

قیمت باورنکردنی نوار تیپ فراز با بهترین کیفیت

قیمت باورنکردنی نوار تیپ فراز با بهترین کیفیت برای خرید مستقیم نوار تیپ فراز درجه یک، می‌تواند از طریق کارخانه و بدون واسطه با قیمت مناسب بصورت عمده اقدام نمایید. در ضمن می‌توان مقدار نوار تیپ فراز را با در نظر گرفتن مساحت زمین خود از نمایندگی‌ها با بهترین کیفیت خریداری کنید. قیمت نوار تیپ بسته به جنس، قطر و مواد تشکیل دهنده آن متفاوت می‌باشد. کارخانه‌ها، انواع نوار تیپ‌های آبیاری را با مواد درجه یک و به وسیله دستگاه‌های پیشرفته تولید و وارد بازار داخلی و خارجی می‌نمایند. شرکت‌های بازرگانی، کمک موثری در صادرات دارند و همین امر باعث ارزآوری زیادی برای کشورمان می‌تواند داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما