تولیدکنندگان باکیفیت ترین نوار تیپ صادراتی در شیراز

تولید کنندگان نوار تیپ نوار کشاورزی به چند نوع تقسیم می شود. نوار تیپ پلاک دار مانند یک قطره چکان عمل می کند. اما نوع دیگر آن نوار تیپ درز دار است که شبیه به یک زیپ است. آب از طریق این شیارها که در نوار وجود دارد خارج می شود و به کشت می رسد.

نوع سوم دارای روزنه ای روی نوار است و از این طریق آب را منتقل می کند. نوار تیپ از نظر ضخامت ها دارای انواع مختلفی است. از نوارهای آبیاری برای آب دادن به گیاهان مختلف با دوره های طول رشد مختلف استفاده می شود.

تولیدکنندگان باکیفیت ترین نوار تیپ صادراتی در شیراز

آشنایی با انواع نوار تیپ صادراتی

آشنایی با انواع نوار تیپ صادراتی تولید کنندگان نوار تیپ آبیاری متری توانسته اند با استفاده از کارشناسان و بالاترین تکنولوژی های که در حال حاضر وجود دارد محصولات با کیفیتی را تولید نمایند و به بازار عرضه کنند این محصولات دارای کیفیت بالای هستند به گونه ای که علاوه بر تامین نیاز داخلی به خارج از کشور نیز صادر می گردد.

یکی از جمله روش های آبیاری که امروزه برای آبیاری کشت های ردیفی مورد استفاده قرار می گیرد آبیاری قطره ای است، در این روش آبیاری برای این که بتوان گیاه را آبیاری کرد از نوار قطره ای تیپ استفاده می شود. این نوار ها در واقع می توان گفت که از جنس پلیمر یکسره می باشد که در فاصله های منظمی منافذی برای خارج شدن آب می باشند.

نوار تیپ دارای انواع مختلفی است که عبارتند از:

  • نوار تیپ درزدار نوار تیپ پلاکدار می توان گفت این دو مدل نوار تیپ از یک جنس می باشد اما راه خروج آب آن ها برای آبیاری متفاوت است.
  • نوار تیپ درزدار مانند یک قطره چکان گیاه را آبیاری می کند و نوار تیپ پلاکدار بر روی آن مانند مسیر زیگزاگ وجود دارد و آب از این درز خارج شده و گیاه را آبیاری می کند به این نوار ها اصطلاحا درز از بغل نیز می گویند.
  • یک نوع دیگر از این نوع نوار ها در بازار برای آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد که به نام درز از وسط معروف و شناخته شده است.

پخش انواع نوار تیپ صادراتی در سراسر کشور

پخش انواع نوار تیپ صادراتی در سراسر کشور نوار تیپ ایرانی یکی از وسایل مورد نیاز در کشاورزی است. فروش نوار تیپ دارای ویژگی های خاص خود است و به خاطر همین مزیت ها در بین کشاورزان جایگاه ویژه ای دارد. تامین کنندگان این نوار شرکت های بزرگ تولید و پخش این نوارها هستند. که با قیمتی استثنایی این محصول را در اختیار کشاورزان قرار می دهند.

این شرکت های بزرگ که خودشون بزرگترین پخش کننده هستند علاوه بر خود، نمایندگی های در سر تا سر کشور دارند که به صورت حضوری و غیر حضوری فروش این محصول را با قیمت تعیین کننده شرکت انجام می دهند و با خرید عمده و متراژ بالا از تخفیف این شرکت برخوردار می شوند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما