تولیدی باکیفیت ترین نوار تیپ در تهران

نوار تیپ یکی از تجهیزات برای آبیاری قطره ای در کشاورزی می باشد که بیشتر برای کشت های ردیفی به کار می رود. تولیدی نوار تیپ در اینجا سعی بر این دارد که محصولات با کیفیت مناسب را در اختیار مشتری قرار دهد.

تولیدی باکیفیت ترین نوار تیپ در تهران

آشنایی با انواع نوار تیپ

آشنایی با انواع نوار تیپ انواع نوار تیپ

نوار تیپ در دو نوع نوار تیپ درزدار و پلاک دار عرضه و تولید می شود که جنس این نوار ها از پلی اتیلن هست.

نوار تیپ درزدار

در روند تولید این نوع نوار تیپ، برای خروج آب از داخل نوار، روزنه هایی روی سطح آن ایجاد می شود که همچون زیپ هستند. هرچند که این زیپ ها بسته هستند، اما آب از منافذ میانی زیپ ها خارج می شود. از مهم ترین کاربرد های این نوع نوارهای آبیاری، آن است که فشار جریان آب داخل نوار به دلیل ارتباط مداوم آن با جریان های بیرون از طریق منافذ زیپ ها، کنترل می شود. در اصطلاح معمول به این نوع از نوار های تیپ، نوار درزدار یا بغل دوخت گفته می شود.

نوار تیپ پلاک دار

تفاوتی که می توان در این نوع نوار تیپ نسبت به نوار تیپ درزدار به آن اشاره کرد، در استفاده از قطره چکان در نوارهای پلاک دار است. روزنه ها در این نوع نوار معمولا با فواصل معینی روی سطح نوار ایجاد می شود و پلاک هایی روی آن قرار میگیرد. به این صورت قطره چکان در محل این پلاک ها با نوار متصل می شود و کار آبیاری، با فشار کم انجام می شود. متناسب با درخواست مشتری و کاربری مدنظر او این پلاک ها بر روی نوار در فواصل ۱٠تا۳٠سانتی متر تنظیم و در اختیار او قرار میگیرد.

مزایای نوار تیپ کشاورزی

  • نصب آسان و سریع و حمل و نقل راحت
  • کاهش ایجاد علف های هرز
  • مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش و فشار دارد

بازار پخش نوار تیپ صادراتی در اصفهان

بازار پخش نوار تیپ صادراتی در اصفهان نوار تیپ که به دلیل نصب و راه اندازی و انعطاف پذیری بالایی که دارد در میان کشاورزان محبوبیت بالایی دارد؛جنس این نوار از پلی اتیلن می باشد. با وجود کارخانجات و واحد های تولیدی نوار تیپ در کشور و تولید جنس ایرانی آن، اما ایران جزو کشور های وارد کننده می باشد. در شهر اصفهان مراکز و فروشگاه های زیادی در سراسر شهر وجود دارد که انواع مختلف را با قیمت های گوناگون به فروش می رسانند.

به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت روز نوار تیپ اصفهان متغیر است؛ اما آن با قیمت بسیار مطلوب در اختیار مشتری قرار میگیرد و شما می توانید آن را با قیمت مناسب و به صرفه خریداری کنید. قیمت این نوار در سایز و میزان آبدهی ان در فواصل متفاوت متغیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما