خرید انواع نوار تیپ آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

نوار تیپ نام محصولی است، که با استفاده از مواد پلیمری تولید می شود و به صورت لوله ای نسبتا باریک و انعطاف پذیر است که شبیه به شیلنگ های پلاستیکی ضخیم به نظر می رسد و از آن برای آبیاری زمین ها استفاده می گردد. مراکز خرید تجهیزات آبیاری، انواع نوار تیپ آبیاری قطره ای را، با بهترین کیفیت ممکن عرضه می کنند و آن ها را با در نظر گرفتن سود اندکی به دست مصرف کننده ها می رسانند.

خرید انواع نوار تیپ آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

بررسی موانع بازاریابی نوار تیپ آبیاری در تهران

بررسی موانع بازاریابی نوار تیپ آبیاری در تهران خوب است بدانید، که در دنیای امروز به دلیل کمبود منابع آبی و جلوگیری از هدر رفتن آب در زمینه کشاورزی و باغداری از روش های جدید و مدرنی برای آبیاری کردن زمین ها استفاده می شود، که یکی از آن ها آبیاری قطره ای و دیگری روش بارانی است. در شیوه آبیاری قطره ای برای انتقال دادن آب از منبع به داخل زمین از یک سری لوله مخصوص به نام نوار تیپ استفاده می شود.

با توجه به مزیت های روش قطره ای آبیاری و استفاده از نوار های تیپ در این کار باید بدانید، که بازاریابی گسترده و تبلیغات این محصول در تهران و سایر شهرستان های ایران یک سری موانع دارد که در ادامه بررسی خواهند شد:

  • اولین مانع در راه تبلیغات اصولی و بازاریابی حرفه ای این محصول بالا بودن هزینه انجام این کار، استخدام نیروی انسانی و پیاده سازی طرح های تبلیغاتی می باشد، که برای برخی از تولید کننده ها محدودیت ایجاد می کند.
  • برخی از کشاورزان و باغداران با سوزاندن باقی مانده های نوار های تیپ قدیمی در داخل زمین های خود موجب تولید گازهای خطرناک گلخانه ای و آلودگی های محیط زیستی می شوند و به همین دلیل هم دوستداران محیط زیست با این محصول مخالفت می کنند.
  • ممکن است استفاده از مواد پلیمری در تولید این نوار ها با هدف این طرح آبیاری که کمک به حفظ منابع طبیعی است مغایرت داشته باشد و بر این اساس بازاریابی این محصول در کشور ما با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

استاندارد های لازم در افزایش صادرات نوار تیپ آبیاری

استاندارد های لازم در افزایش صادرات نوار تیپ آبیاری نوار های تیپ مخصوص آبیاری قطره ای یکی از محصولاتی هستند که امروزه توجه زیادی را در دنیا به طرف خودشان جلب کرده اند و به همین دلیل هم تولید گسترده و صادرات بین المللی آن ها می تواند درآمد های زیادی را نصیب کشور ما نماید، اما برای ورود به عرصه صادرات این محصولات باید استانداردهایی را در تولید آن ها مد نظر قرار دهید که در ادامه این مطلب بیان خواهند شد:

  1. این نوار های پلاستیکی باید از یک وزن بخصوصی برخوردار باشند تا حمل و نقل کردن آن ها و راه اندازی سیستم های آبیاری در مزارع کشاورزی کار راحتی باشد، وزن استاندارد این محصولات باید بین ده تا یازده کیلوگرم باشد.
  2. این لوله ها باید بر اساس استاندارد های تدوین شده از یک قطر داخلی مشخص برخوردار باشند، که این اندازه بین شانزده تا هفده میلی متر قرار می گیرد.
  3. ضخامت دیواره این نوار های تیپ هم یکی از مشخصات مهم آن ها است، که به طور استاندارد باید دقیقا 175 میکرون باشد که از یک میلی متر هم کمتر است.

عرضه مستقیم نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان

عرضه مستقیم نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان شرکت های اصلی و رسمی عرضه مستقیم نوار های تیپ، آبیاری قطره ای باکیفیت ترین انواع این محصولات را از جلوی درب کارخانه های تولید کننده خریداری می نمایند و آن ها را با در نظر گرفتن نرخ ارزان و سود کم به دست مصرف کننده ها می رسانند و با این کار به کاهش هزینه ها و افزایش قدرت خرید مردم کشور ما کمک می نمایند.

این شرکت ها محصول مورد نظر را به کمک برخی از سایت های اینترنتی هم در سطح کشور عرضه می کنند و از این راه به افزایش سهولت و رفاه هم میهنان ما کمک خواهند کرد، چون امکان خرید محصول مورد نظر از راه دور را برای آن ها فراهم می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما