خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای به صورت اینترنتی

همانطور که در جریان هستید امروزه، به منظور جلوگیری از مصرف بی رویه آب در امر کشاورزی در تمام دنیا از روش های مدرن آبیاری استفاده می شود، که یکی از آن ها آبیاری قطره ای است که به تجهیزات ویژه ای نیاز دارد، شما هم وطنان عزیزان می توانید، جهت خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای از هر نقطه از ایران به صورت اینترنتی اقدام کرده و این محصول را در حجم مورد نظر خود سفارش دهید و درب منازلتان تحویل بگیرید.

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای به صورت اینترنتی

همه چیز درباره نوار تیپ آبیاری

همه چیز درباره نوار تیپ آبیاری نوار های تیپ آبیاری یک سری لوله تولید شده از جنس مواد پلیمری مقاوم یعنی پلی اتیلن هستند، که برخلاف سایر لوله ها ساختار سختی ندارند، بلکه تا حدی منعطف و نرم می باشند و قابلیت خم شدن را پیدا می کنند، به همین دلیل هم با استفاده از آن ها به سادگی می توان سیستم های آبیاری نوین را راه اندازی نمود و این لوله ها را در داخل زمین های ذرت و سایر محصولات کشید.

این نوار ها یا لوله ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند، یکی از آن ها نوار های بغل دوخت دار یا زیپ دار هستند، که تولید کننده ها برای آن ها درزی در نظر می گیرند و در این درز در فواصل معین روزنه های کوچکی تعبیه می کنند که آب می تواند، با فشار یکنواخت و به آرامی از داخل آن ها خارج شده و به پای گیاهان برسد.

مدل دیگر این محصولات نیز فاقد روزنه هستند، بلکه در آن ها یک سری قطره چکان با فاصله های بیست سانتی متری تعبیه می شود و زمانی که آب در داخل لوله ها در جریان است، این قطره چکان ها باعث خروج آن با فشار و سرعت خیلی کم می شوند و از این طریق پای گیاهان و خاک مرزعه همواره تر باقی خواهد ماند و هرگز خشک نمی شود.

عواملی که بر قیمت نوار تیپ موثر است

عواملی که بر قیمت نوار تیپ موثر است به طور کلی تهیه کردن تمام مواد اولیه مورد نیاز برای راه اندازی کردن یک سیستم نوین آبیاری ممکن است، مخارج زیادی داشته باشد و یکی از راه های کاهش این هزینه ها این است، که بتوان نوارهایی با قیمت کمتر تهیه کرد، ولی عوامل مختلفی بر نرخ فروش این محصولات تاثیر می گذارند، که ما در ادامه این مطلب قصد داریم آن ها را خدمت شما بیان کنیم، پس با ما همراه باشید.

  1. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نوار آبیاری پلی اتیلنی مرغوبیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن می باشد، بر این اساس باید دقت کنید، که از مواد کهنه و فرسوده در تولید آن استفاده نشده باشد.
  2. درجه کیفی این لوله ها و بی عیب و نقص بودن آن ها یکی دیگر از عوامل تعیین نرخ فروش آن ها می باشد و برای اطمینان از این فاکتور باید تمام قسمت های این محصولات را به دقت مورد بررسی قرار دهید.
  3. تعداد قطه چکان ها، کیفیت و ضد رسوب بودن آن ها نیز از دیگر عوامل قیمت گذاری این محصولات می باشد.
  4. رنگ بندی، شفاف یا مات بودن و میزان ضخامت نوار های تیپ آبیاری هم یکی دیگر از فاکتور های تعیین قیمت فروش آن ها است.

مراکز پخش نوار تیپ آبیاری قطره ای به صورت عمده

مراکز پخش نوار تیپ آبیاری قطره ای به صورت عمده مراکزی که مسئول پخش و فروش نوار تیپ مخصوص آبیاری قطره ای در سطح کشور ما هستند، این محصولات را به صورت عمده از کارخانه های تولیدی خریداری کرده و سپس آن ها را به صورت مستقیم و بدون واسطه در سطح کشور پخش می کنند و با سود خیلی کم و نرخ مقرون به صرفه به دست عموم مصرف کننده ها می رسانند.

این مراکز به منظور از میان برداشتن تمام حد و مرزها و خدمت رسانی بیشتر به مصرف کننده ها از روش های مختلفی برای عرضه نوار تیپ استفاده می کنند، یکی از این راه ها فروش حضوری و دیگری فروش اینترنتی است که به سادگی و از راه دور صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما