خرید نوار تیپ کناف درجه یک از فروشندگان معتبر

کناف در حوزه ساختمان سازی بسیار رایج است و برای اتصال دقیق و تعمیر، به وسایلی نیازمند است که نوار تیپ کناف از جمله این وسایل است. با به کارگیری نوار تیپ کناف به آسانی سطح کناف ها را با هم هماهنگ کنید و سایر نواقص به وجود آمده در آن را برطرف سازید. برای خرید نوار تیپ کناف درجه یک از فروشندگان معتبر می توانید به مرکز ما رجوع کنید و انواع نوار تیپ را با قیمت مناسب دریافت کنید.

خرید نوار تیپ کناف درجه یک از فروشندگان معتبر

عوامل موثر بر قیمت نوار تیپ

عوامل موثر بر قیمت نوار تیپ قیمت نوار تیپ با توجه به نوع آن متفاوت است. نوار های تیپ زیادی در بازار وجود دارند که انواع نوار های تیپ آبیاری و غیر آبیاری مانند نوار تیپ کناف هر کدام با توجه به ویژگی های خود از قیمت متفاوتی برخودار هستند. عوامل موثر بر قیمت این نوارها به شرح زیر است:

قیمت نوار های تیپ آبیاری

در این گونه نوارها مولفه هایی وجود دارند که به طور مستقیم بر قیمت آن ها تاثیر می گذارد. این نوارها در انواع گوناگون درزدار، پلاک دار و قطره ای وجود دارند که هر کدام از آن ها نیز مشخصات فنی خاص خود را دارا می باشند، اما عواملی مانند وزن، قطر، طول و موارد پیاده شده روی این نوار ها از عوامل تعیین کننده قیمت هستند. دقت داشته باشید که هر یک از عوامل علاوه بر این که روی قیمت تاثیر می گذارد، نشانگر کیفیت آن ها نیز می باشد و اندازه موارد ذکر شده باید طبق استاندار ها باشد.

قیمت نوار های کناف

نوارهایی که برای کناف کاربرد دارند به اقسام مختلفی مانند نوار کناف توری، درزگیر، عایق آبی، فایبرگلاس، محافظ گوشه و… تقسیم می شوند که هر یک خصوصیت خاصی دارند و همین ویژگی ها بر قیمت گذاری آن ها تاثیر می گذارد.

همان طور که ملاحظه می کنید موارد مصرف انواع نوارهای کناف نیز با یک دیگر کمی متفاوت است و برخی برای درزگیری، برخی برای عایق و برخی به عنوان تنظیم کننده و محافظ گوشه کناف ها به کار می رود و مواردی همچون قدرت چسبندگی، اندازه، جنس، مواد به کار رفته و طول از مولفه های مهم قیمت می باشند.

یکی از نکات کاهش هزینه های این نوار ها توجه به موارد کابرد آن ها است، زیرا که این نوارها در انواع زیادی وجود دارند و قبل از خرید نوار تیپ کناف، حتما مد نظر داشته باشید که این نوار را برای چه هدفی تهیه می کنید.

مشخصات نوار تیپ موجود در بازار

همان طور که ملاحظه کردید نوار تیپ آبیاری و نوار تیپ کناف، در مدل های مختلفی در سطح بازار وجود دارند که نوار تیپ آبیاری در زمین های کشاورزی مختلف و آبیاری انواع محصولات مانند یونجه، گندم، ذرت و غیره به کار می رود و به موارد مصرف نوار کناف در مطلب قبلی اشاره شد. در ادامه ی مطلب به طور خلاصه به اقسام نوار های تیپ موجود در بازار خواهیم پرداخت.

نوار های کناف درزگیر کاغذی: این نوع یکی از معمولی ترین نوار کناف است که برای پوشش ترک ها و همچنین جلوگیری از بروز ترک در بتونه از آن استفاده می شود و اهمیت آن در زمان رنگ آمیزی دیوار های ترک خورده بیشتر معلوم می شود. یکی دیگر از استفاده های آن، مقاوم سازی حول یک لوله می باشد.

چسپ جدا کننده: هنگامی که کناف شما در نوع متفاوتی می باشد و دو سطح متفاوت از کناف را می خواهید با هم متصل کنید، نوار چسب جدا کننده کناف به کار شما می آید و به راحتی می توانید با به کارگیری آن، این دو سطح را در کنار هم قرار دهید.

عایق آبی: همان طور که می دانید در اتصال سطح ها با هم ممکن است طرز قرار گیری آن ها به هم بریزد و یا در جای خود باقی نمانند. یکی از بهترین روش در این گونه موارد استفاده از نوار کناف عایق آبی است که به آسانی می توان آن را به کار گرفت.

فایبر گلاس: کاربرد این نوار شبیه نوار های کاغذی است و از آن برای صاف کردن سطوح ناهموار و ترک ها و همچنین جلوگیری از شکل گیری ترک روی بتونه استفاده می شود ولی تفاوت اصلی آن با دیگر نوار های کناف، استحکام بالای آن است.

محافظ گوشه: در میان و وسط این نوار، فلز قرار گرفته است و از این نوار به عنوان ضربه گیر در گوشه های کناف و سطوح مختلف به کار می رود.

عایق پلی اتیلن: استفاده از آن در مواردی است که بخواهیم دو سطح را به هم پیوند دهیم و از ایجاد صدا های اضافه ی اتصالات جلوگیری کنیم.

نوار های تیپ آبیاری

درزدار: این نوار در سطح خود سوراخ هایی دارد و زیپ هایی به عنوان تنظیم کننده فشار آب در آن طراحی شده است و برای زمین های گوناگون می توان از آن بهره برد و به آب رسانی گیاهان پرداخت.

پلاک دار: تفاوت آن با نوار قبلی در آن است که در این نوار قطره چکان هایی قرار گرفته است تا بتوان آبیاری را به روش اصولی تری انجام داد تا علاوه بر صرفه جویی آب، گیاهان نیز رشد خوبی را داشته باشند.

پارامترهای تعیین کیفیت نوار تیپ

پارامترهای تعیین کیفیت نوار تیپ

با وجود این همه تنوعی که نوارهای تیپ دارند، قطعا برای خرید یک نوار تیپ باکیفیت با سختی هایی مواجه خواهید شد. برای تهیه این محصولات اول باید نیاز های خود را بررسی کنید و بعد از آن باید ویژگی ها و پرامتر های کیفیت این محصول را در نظر داشته باشید تا بتوانید یک محصول بی عیب و نقص را فراهم کنید. به برخی از پارامترهای تعیین کیفیت نوار تیپ توجه فرمائید:

نوارهای کناف باید یکسری ویژگی های داشته باشند تا بتوان کیفیت آن را ها مودر تایید قرار داد. پهنای آن ها باید طبق استاندار باشد. مهمتر از آن قدرت چسبندگی آن هاست که باید مطلوب باشد و محکم روی انواع سطوح قرار گیرد و به آسانی از جای خود تکان نخورد. استحکام آن ها باید به حدی باشد تا به راحتی دچار پارگی نشود و کشش سطحی آن قابل قبول باشد.

نوار های تیپ آبیاری نیز باید ویژگی های داشته باشند که ما به چند مورد از آن اشاره خواهیم کرد تا بتوانید از کیفیت این محصولات مطمئن شوید. نوار های آبیاری برای این که بتوانند به درستی عمل کنند باید وزن مناسبی داشته باشند و همچنین قطر آن ها نیز حائز اهمیت است به این دلیل که در متصل کردن اتصالات مختلف دچار مشکل نشوید و فشار آب بیش از حد از آن عبور نکند.

لازم به ذکر است که در نوارهای قطره ای، فواصل قطره چکان ها در هر نوع از آن فرق می کند که شما می توانید با توجه به گیاه و زمین خود، هر یک از آن ها را تهیه کنید. پارامتر دیگر ضخامت است که نباید خیلی کم یا زیاد باشد و باید بتواند ضربات وارد شده به خود را تحمل کند.

نکات مهمی که لازم است هنگام خرید نوار تیپ بدانیم

خرید وسایل فنی و کاربردی، کار راحتی نخواهد بود زیرا که مدت زمان زیادی با آن سروکار داریم و می خواهیم تا بهترین نتیجه را با استفاده از آن به دست آوریم. در خرید انواع نوار تیپ چه در امور کشاورزی و چه در ساختمان باید تمام دقت خود را به کار گرفت تا تلاش های ما به ثمر برسد و دچار ضرر و زیان نشویم.

هنگام خرید نوارهای تیپ باید به مواردی توجه کرد تا این محصولات را با کیفیت خوبی فراهم کنیم و یا حداقل ضرر خود را به کم ترین حد خود برسانیم. نکات مهمی که لازم است هنگام خرید نوار تیپ بدانیم:

• یافتن و شناسایی یک مرکز خرید این گونه تجهیزات. بهترین راه و روش برای یک خرید عالی، مراجعه به مراکز معتبر است چون با خیال راحت می توانید خرید خود را انجام دهید.

• اگر در حوزه تجهیزات آگاهی کافی ندارید، حتما باید به افراد با تجربه ی اطراف خود مراجعه کنید و با گرفتن اطلاعات از آنان و یا همراه کردن او با خود هنگام خرید، محصولات باکیفیتی را خریداری کنید.

• حتما توجه کنید که نوارهای تیپ، مخصوصا نوارهای تیپ آبیاری، دارای نشان استاندارد باشند و بسته بندی های آن ها مناسب باشد و حتما توجه کنید که محل نگهداری نوار تیپ کناف به دور از نور خورشید و رطوبت باشد.

• مدل های نوارهای تیپ متفاوت است بنابراین هنگام خرید توجه داشته باشید که آن ها را برای چه کاری می خواهید مورد استفاده قرار دهید و در صورت عدم آگاهی در مورد نوار تیپ مناسب کار خود، فروشنده را از نیاز های خود آگاه سازید تا او بتواند شما را راهنمایی کند.

• قبل از خرید، به قیمت ها توجه کنید و با توجه به تحقیقی که در مورد قیمت داشته اید، قیمت ها را با هم مقایسه کنید تا کالا را با قیمت مناسبی دریافت کنید.

مرکز فروش نوار تیپ کناف در شهرستان ها

مرکز فروش نوار تیپ کناف در شهرستان ها

مراکز زیادی اقدام به فروش نوار های تیپ در سطح کشور می کنند اما کار خیلی از مراکز محدود می باشد و محصولات خود را فقط در شهر های خود ارائه می کنند و اگر کسی بخواهد این لوازم را از آن ها تهیه کند، قادر نیستند تا آن را برای مشتریان خود ارسال کنند و حتی برای ارسال کالا، زمان زیادی را صرف می کنند که ممکن است تا آن زمان کار شما عقب بیافتد و باعث متضرر شدن شما شود.

شما می توانید برای دریافت نوار های تیپ به مرکز ما مراجعه کنید و آن ها را سفارش دهید زیرا که ما تمام محصولات خود را به شهر های بزرگی همچون تهران، اصفهان و… ارسال می کنیم و در شهرستان ها نیز حضور فعالی داریم و همه محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا و قیمت به صرفه به دست مشتری می رسانیم .

اگر در شهرستان هستید و به نوار های کناف و آبیاری استاندارد دسترسی ندارید، می توانید تمام نیاز های خود را با مرکز ما برطرف سازید و بدون مشکل خاصی لوازم مورد نیاز خود را فراهم آورید.

صادرکنندگان نوار تیپ کناف به کشورهای همسایه

کشور ایران نوار های تیپ بسیار باکیفیتی را ارائه می کند و در حوزه صادرات نوار تیپ پتانسیل بالایی دارد. کشور ما در صنایع ابزار های کشاورزی و ساختمان، پیشرفت های چشم گیری داشته است به همین علت کشور های مختلف مانند همسایگان ایران و سایر کشورها، در صدد خرید اقسام نوار تیپ ساختمان و آبیاری هستند.

با توجه به این که کشور های مختلف سعی دارند تا هزینه های خرید کالا ها را کاهش دهند، برای آن ها به صرفه خواهد بود تا محصولات را از کشور همسایه خود تهیه کنند تا مسافت کمتری طی شود و کالا در مدت زمان کمتری به دست آن ها برسد به همین خاطر صادرگنندگان نوار تیپ کناف و غیر کناف، اقدام به ارسال آن ها به کشور های همسایه می کنند و مرکز ما نیز به عنوان بخشی از چرخه ی صادرات، محصولات بسیار مرغوب را برای مشتریان خود در خارج از کشور ارسال می کند و انواع سفارش صادرات را بر عهده می گیرد.

صادرات این کالاها با توجه به مقصد و شرایط آب هوایی و دریافت مجوز های لازم، با مسیر های خاصی صورت می گیرد و تمام تلاش ما بر این است که بر قول خود صادق باشیم تا محصولات در زمام تعیین شده به مشتریان خارجی برسد تا باعث شویم تاجران خارجی یک ذهنیت خوبی از کشور ایران داشته باشند و تجارت ما رونق یابد.

تولیدکنندگان نوار تیپ کناف در ایران

تولیدکنندگان نوار تیپ کناف در ایران

اگر به دنبال محصولات با کیفیتی هستید که دوام بسیار زیادی داشته باشند و قیمت آن ها نیز مناسب باشد، می توانید به مرکز ما رجوع کنید و آن را با خیال راحت سفارش دهید برای آن که تمام محصول هایی که توسط ما به دست مشتری می رسد، از بهترین تولیدکنندگان نوار تیپ کناف در ایران، تهیه شده است.

تولید نوار های کناف با بهره گیری از دانش به روز صورت می گیرد و تمام متخصصین تلاش خود را به کار گرفته اند تا اجناس بی نقص را روانه بازار کنند تا خریداران بتوانند با به کارگیری آن ها بهترین نتیجه را بگیرند و در نهایت سبب رضایت کامل آن ها شود.

مراکزی هستند که نوار کناف بی کیفیتی را تولید و روانه بازار می کنند و افراد معمولا در لحظه ی خرید متوجه این موضوع نمی شوند و پس از استفاده از آن ها به این قضیه پی می برند. برای رفع این مشکل می توانید به ما اعتماد کنید و محصولات مورد نیاز خود را فراهم آورید.

تجربه های فراوانی که طی سال ها به دست آورده ایم، به ما کمک می کند تا بتوانیم برای مشتریان عزیز خدمت رسانی شایسته ای را انجام دهیم. شما برای ارتباط با ما می توانید به سایت ما رجوع کرده و با شماره ها و راه های ارتباطی درج شده در آن، اقدام به گفت و گو و سفارش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما