صادرات نوار آبیاری تیپ یزد دریپ به بازارهای بزرگ جهانی

ما با صادرات نوار آبیاری تیپ یزد دریپ به بازارهای بزرگ جهانی کیفیت محصول خود را به همگان اثبات کرده ایم.

یکی از ابزارهای آبیاری قطره ای نوار تیپ می باشد که عمدتآ برای کشت های ردیفی مورد استفاده قرار میگیرد.

نوار تیپ به دو شکل درز دار یا پلاک دار وجود دارد که میتوان به آن اشاره کرد:

نوار تیپ پلاک دار قطره چکان دارد، ولی نوار تیپ درز دار به شکلی است که در کنار آن مسیری زیگزاگ شکل دارد که باعث شکستن فشار آب شده و قطرات از طریق این درزها بیرون آمده و به پای گیاه می رسد که به آن درز از بغل می گویند، نوار تیپ درز دار دوخت دار که نوعی دیگری است که در روی نوار آن روزنه هایی قرار گرفته است.

آبیاری قطره ای و آبیاری زیرسطحی دو نوع از آبیاری با نوار تیپ است که موجب رونق در کشاورزی و حفظ منابع آبی می شود. از نوار آبیاری در سطح خاک برای توزیع آرام و دقیق آب به ریشه گیاه استفاده می شود.

صادرات نوار آبیاری تیپ یزد دریپ به بازارهای بزرگ جهانی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین نوع نوار تیپ

راهنمای خرید اینترنتی بهترین نوع نوار تیپ یکی از مهم ترین و کارآمد ترین قسمت آبیاری نوع آبیاری آن می باشد که میتوان به نوار تیپ اشاره کرد و عدم استفاده درست از آن باعث خسارت به کشاورزان می شود به خاطر همین تولید، نگهداری، حمل ونقل و نصب نوار تیپ اهمیت زیادی دارد.

نوار تیپی که بیشتر در بازار به فروش می رسد دارای ضخامت 200 و 175 میکرون می باشد و فاصله روزانه آن 20 سانتی است و فاصله آبدهی در این نوار تیپ 10الی 30 سانتی می باشد و اگر نواری با تیپ بالا نیاز داشتید می توانید به کارخانه تولید کننده سفارش بدهید تا آن را برای شما تولید کنند.

نوار تیپ آبیاری را می توان از سایت ها و فضای مجازی معتبر خریداری کنیم که در این سایت ها انواع نوار تیپی با برندهای مختلف را می شود مشاهده کرد و با مقایسه انواع برند ها و قیمت ها و مشخصات آنها می توانیم محصول مورد نظر خود را سفارش بدهیم در این سایت ها می توانیم انواع نوار تیپ، قیمت لوله نواری، قیمت هر رول نوار تیپ هم دید و انتخاب کرد، امروزه سریع ترین راه برای خرید نوار تیپ خرید اینترنتی و آنلاین است چون با کمترین زمان می توانیم بدون این که از منزل یا محل خود بیرون برویم با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانیم انواع قیمت و برندهای گوناگون را ببینیم و سفارش بدهیم.

هرآنچه که باید از تولید نوار تیپ بدانیم

هرآنچه که باید از تولید نوار تیپ بدانیم جنس این نوارها از پلی اتیلن می باشد و برای تولید از دو نوع پلی اتیلن استفاده می شود:

۱‌. پلی اتیلن سبک خطی که در پتروشیمی های داخل کشور تولید می شود.

۲. پلی اتیلن سنگین که آن هم قابلیت تولید در پتروشیمی های داخل کشور را دارد.

خط تولید نوار تیپ در کل به صورت ساده اس و خیلی پیچیدگی ندارد که به آن خط اکستروژن گفته می شود.

در تولید ابتدا مواد اولیه استفاده شده در آن یعنی پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن سنگین، از طریق قیف اکسترودر وارد خط تولید شده و سپس درون اکسترودر به شکل مواد مورد نظر درآمده، پس از آن با گذر از فرمینگ، شکاف هایی که برای آبیاری قطره ای در آن وجود دارد در می آید، ولی در نوار تیپ پلاک دار، این پلاک ها به صورت جدا طراحی و تولید شده و در انتها به نوار وصل و اضافه شده است.

در آخر پس از اینکه دمای نوار تیپ در کانال خنک ساز کم شد، به سمت وایندر می رود تا محصول انتهایی به صورت رولی از نوارها بیرون می آید.

استفاده از فیلتر به جهت جلوگیری از گرفتگی درزها وقطره چکان ها استفاده می شود، یکی از مزایای نوار تیپ نصب آسان، سریع و حمل و نقل راحت آن می باشد قابلیت نصب آن بر روی خاک، زیر خاک و یا حتی معلق ، افزایش بازدهی محصول میتوان اشاره کرد.

نوار تیپ یکی از روش هایی است که باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود برخلاف روش های دیگر که باعث هدر رفت شدید آب می شود و از این روش برای رساندن کود و مواد شیمیایی مناسب محصول به طور دقیق و منظم استفاده می شود به همین دلیل گیاهان نیاز به آب و کود مناسب برای رشد دارند به همین علت استفاده از نوار تیپ منجر به تولید محصولات با کیفیت تر می شوند و همچنین نوار تیپ علاوه بر مزایای گفته شده می تواند مصرف انرژی را در سیستم آبیاری کاهش دهد که همین امر منجر به کاهش هزینه تولید هم می شود البته هزینه اولیه ای نصب و راه اندازی این سیستم در ابتدا بالاست ولی با مصرف کم انرژی هزینه آن به مرور جبران میشود.

بررسی مشکلات صادرات انواع نوار تیپ

بررسی مشکلات صادرات انواع نوار تیپ صادرات از مهم ترین منابع درآمد هر کشوری به حساب می آید که به وسیله آن میتوان به اقتصاد رونق بخشید.

تولید کنندگان با استفاده از فنون و ابزار های جدید در تلاش هستند تا بهترین محصول را برای صادر کردن تولید کنند.

خریداران نوار تیپ آبیاری کشاورزی صادراتی این محصولات را می توانند به راحتی از مراکز خرید و فروش در سراسر کشور میتوانند به صورت عمده سفارش دهند و از محصول خریداری شده استفاده کنند، از ویژگی های دیگر این لوله ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

این لوله ها انعطاف پذیر هستند، نوار تیپ ها به راحتی قابل انتقال می باشند. نصب این محصول آسان و در مقابل نور خورشید مقاوم می باشد. در برابر عامل های شیمیایی هم از خودشان مقاومت نشان داده.

شرکت های یاشیل و نگین قطره سپاهان با تولید این نوارها در حال رقابت با سایر شرکت ها برای صادر کردن می باشند.

فروش ویژه نوار آبیاری تیپ یزد دریپ با قیمت ارزان

فروش ویژه نوار آبیاری تیپ یزد دریپ با قیمت ارزان این نوار ها با داشتن جنسی از پلیمر، جلبک و رسوبات معدنی به دیواره داخلی آن نمی چسبند و بدین شکل نوار ها و همچنین خروجی های قطره چکان مسدود نمیشود و طول عمر نوار تیپ افزایش می یابد که بدین شکل فیلتر دار می باشند.

قیمت نوار تیپ 2 اینچ نسبت به بقیه فرق میکند، نوار تیپ آبیاری قطره ای با برندهای مختلف ساخته می شود که هر کدام با نرخ گوناگون عرضه می شود.

داخل کشور انواع نوارهای درز دار و پلاک دار با کیفیت خوب برای استفاده مشتری ها وجود دارند که می توانند با مراجعه به صورت حضوری یا مجازی آن را با قیمت ارزان و مناسب تهیه کنند.

سیستم آبیاری نوار تیپ در حال حاضر میتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین زمین ها را آبیاری بکند بدون آن که کسی مشغول به کار بشود و به این شکل یک مزرعه چند هکتاری را تنها یک شخص با استفاده از یک کلید می تواند آبیاری بکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما