قیمت خرید نوار تیپ متری درجه یک

نوار تیپ متری محصولی مناسب برای آبیاری می باشد که برا کشت های ردیفی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع این محصول به دلیل اینکه آب را به ریشه گیاهان می رساند، از هدر رفت آن جلوگیری می نماید و بر این اساس باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود، قیمت نوار تیپ متری درجه یک را می توان به راحتی از بهترین عرضه کنندگان از طریق فروشگاه های آنلاین استعلام نمود و همچنین این محصول را بدون مراجعه حضوری با کمترین هزینه سفارش داده و خریداری نمایید.

قیمت خرید نوار تیپ متری درجه یک

عوامل موثر بر کیفیت نوار تیپ

عوامل موثر بر کیفیت نوار تیپ عوامل متعددی بر کیفیت نوار تیپ تاثیر دارند، کیفیت مواد اولیه برای تولید این محصول بسیار مهم است و محصولات درجه یک از مواد اولیه باکیفیت تری تولید می شوند، همچنین رعایت استاندارد های تولید نیز مهم است که برند های برتر با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کارکنان متخصص، این محصول را با کیفیت عالی تولید می کنند.

نوار تیپ یک لوله یکسره می باشد که جنس آن از پلیمر بوده و در فواصل معینی از آن، محل هایی برای خروج آب تعبیه شده است، این محصول به دو صورت درز دار و پلاک دار می باشد که نوع پلاک دار آن دارای قطره چکان است و عملکرد بهتری دارد و به همین سبب با قیمت بالاتری نیز به فروش می رسد.

نوع درز دار نوار تیپ دارای مسیری زیگزاگ شکل است که فشار آب را در طول مسیر می گیرد و آب از طریق این درز ها خارج و به پای گیاهان ریخته می شود و البته این محصول به سبب شکل ساده تری که دارد با قیمت ارزان تری به بازار عرضه می گردد.

بررسی انعطاف پذیری انواع نوار تیپ

بررسی انعطاف پذیری انواع نوار تیپ نوار تیپ انعطاف پذیری بالایی دارد به صورتی که می توان آن را به راحتی نصب کرد و در مدت زمان کوتاه نیز آن را جمع کرده و در قسمت های دیگر مورد استفاده قرار داد، این محصول جنس نرمی دارد و به همین دلیل لازم است در نگهداری آن دقت شود و به اجسام نوک تیز برخورد نکند.

این محصول را می توان با استفاده از تراکتور نیز در مدت زمان کوتاهتر در زمین های با مساحت بالا نصب کرد و به سبب انعطاف پذیری مناسبی که دارد نصب و جمع کردن آن راحت است، همچنین این محصول را می توان در پستی و بلندی ها و زمین های ناهموار به راحتی مورد استفاده قرار داد و به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد نیازی به هموار کردن زمین برای نصب آن نیست.

انواع نوار تیپ برای ابرسانی نیازی به پمپ ندارند و آب را با فشار مناسب تا انتهای مسیر می رسانند و به سبب اینکه دارای اتصالات ساده هستند برای نصب آن نیازی به افراد متخصص نیست، این محصول با وجود اینکه جنس نرمی دارد در برابر نور آفتاب مقاوم است و همچنین مواد شیمیایی مانند کود و سموم به آن آسیبی نمی رسانند.

فروشگاه عرضه نوار تیپ متری با قیمت مناسب

فروشگاه عرضه نوار تیپ متری با قیمت مناسب فروشگاه عرضه نوار تیپ متری این محصول را با قیمت مناسب به صورت عمده و جزئی عرضه می نماید و بر این اساس مورد استقبال مشتریان و مصرف کنندگان بسیاری می باشد، این محصول با کیفیت های مختلفی عرضه می شود و نوع درجه یک آن با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

برند های متعددی به تولید انواع نوار تیپ کشاورزی می پردازند و این محصول را با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان به بازار ارائه می دهند، به طوری که عرضه این محصول به صورت رقابتی می باشد و برند هایی که محصولات درجه یک را با قیمت مناسب عرضه می نمایند، بیشترین سهم فروش را دارند.

نوار تیپ ایران کشاورز و ارمغان قطره از جمله برند های تولید کننده این محصول در کشور می باشند که محصولات را با قیمت بسیار مناسب به صورت عمده در بین خریداران توزیع می نمایند و پخش این محصولات به صورت اینترنتی سبب شده تا مشتریان بیشتری بتوانند این محصول را با هزینه مناسب سفارش و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما