قیمت عمده نوار آبیاری کنار دوخت درجه یک در بازار شیراز

نوار آبیاری که برای مصارف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از نمونه های رایج و پر فروش آنها به صورت بغل دوخت بوده که در بازار شیراز و استان های دیگر به فروش می رسد، قیمت عمده نوار آبیاری کنار دوخت درجه یک در بازار شیراز را با توجه به کیفیت و حجم سفارش این محصول تعیین می گردد و دارای قیمتی بسیار پایین و مقرون به صرفه می باشد.

قیمت عمده نوار آبیاری کنار دوخت درجه یک در بازار شیراز

عوامل موثر بر قیمت نوار تیپ با کیفیت

عوامل موثر بر قیمت نوار تیپ با کیفیت نوار تیپ از محصولات پلی اتیلنی مرغوب و باکیفیت می باشد که با ضخامت استاندارد و در قطر و اندازه های گوناگون تولید می‌ شود و عمدتاً این نمونه نوارها برای آبیاری در مصارف کشاورزی و باغبانی بسیار مناسب و کاربردی می باشند.

نوار تیپ که شامل نمونه هایی مانند نوار تیپ قطره ای پلاک دار، نوار تیپ بغل دوخت، نوار تیپ قطره ای و نمونه های دیگر می باشد، از قیمت‌ های مختلفی برخوردار است، زیرا عواملی وجود دارند که می‌ توانند بر قیمت نوار تیپ تاثیر گذارند و سبب شود تا با توجه به آنها با قیمت‌ های مختلفی به فروش برسند.

اگر به مرکز فروش یا فروشگاه های عرضه کننده این محصول مراجعه کرده باشید قطعاً با قیمت‌ های مختلفی در زمان خرید مواجه می شوید و حتماً در زمان خرید نیز علت تفاوت قیمت را از فروشنده جویا خواهید شد، که در وهله اول کیفیت را به عنوان مهمترین اصل برای تفاوت قیمت آنها معرفی می کنند.

  • با توجه به اینکه نوار تیپ ها نیز از لحاظ کیفی در درجات متفاوتی قرار دارند، سبب می‌ شود تا با نرخ های گوناگونی نیز خرید و فروش گردند، بنابراین کیفیت نوار تیپ و به ویژه کیفیت مواد اولیه برای تولید آنها یکی از عوامل موثر بر قیمت این محصول عنوان می شود.
  • در بسیاری از موارد نوار تیپ ها به صورت عمده و در برخی موارد نیز به صورت متری خرید و فروش می‌ شوند و نمونه های متری با قیمت بیشتر و نمونه های عمده با قیمت کمتر عرضه خواهند شد.
  • اگر این محصول مستقیم از کارخانه تولید کننده خریداری شود با کاهش قیمت مناسب و اگر از طریق واسطه گران به فروش برسد با قیمت بیشتری عرضه خواهد شد.
  • تورم، نوسانات، افزایش قیمت مواد اولیه، افزایش هزینه های جانبی در فرآیند تولید این محصول و بسیاری موارد مختلف دیگر نیز جزو فاکتورهای تعیین کننده در قیمت این نمونه نوارها عنوان می شود.

مهم ترین ویژگی نوار آبیاری درجه یک چیست؟

مهم ترین ویژگی نوار آبیاری درجه یک چیست؟ مکانیزه شدن سیستم کشاورزی شرایطی را برای تولید کنندگان داخلی فراهم کرده تا به تولید انواع لوازم و تجهیزات لازم برای این سیستم بپردازند تا بتوانند آنها را در اختیار بازار فروش و خریداران قرار دهند.

یکی از لوازم بسیار مهم و کاربردی در بخش کشاورزی مکانیزه، استفاده از نوار تیپ های آبیاری می باشد که این نمونه نوارها با دارا بودن ویژگی های بسیار خوبی که دارند در بخش کشاورزی بسیار قابل استفاده می باشند.

در این بخش قصد داریم به مهمترین ویژگی نوار آبیاری درجه یک اشاره کنیم تا با شناخت این ویژگی ها بتوانید انتخاب راحت تری از این محصول داشته باشید.

  1. یکی از ویژگی‌ هایی که نوار های نامبرده دارد مقاومت بالای آنها است، به گونه ای که این نمونه نوارها قابلیت قرار گرفتن در زیر خاک یا روی خاک را دارا بوده و در برابر هرگونه نم، رطوبت، ضربه، فشار، تابش مستقیم آفتاب و غیره بسیار مقاوم خواهند بود.
  2. این نمونه نوارها با استاندارد تعریف شده تولید می گردند و استاندارد آنها به این صورت می باشد که توانایی خروج آب بر حسب دبی تعریف شده را دارا هستند و بر اساس این ویژگی در سیستم های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.
  3. با توجه به اینکه قادر هستند تا حجم مشخصی از آب را به محصولات زراعی برسانند، می توانند در کاهش مصرف آب صرفه جویی کرده و به عنوان یکی از ویژگی‌ های برتر برای آنها عنوان شود.
  4. به دلیل استفاده از مواد درجه یک در تولید آنها برای یک فصل کشاورزی مناسب خواهند بود و قابلیت بازیافت چرخه تولید را دارند.
  5. نوارهای نامبرده دارای قطر دهانه خارجی و داخلی متفاوتی بر حسب روش تولید می باشد و بر حسب آنها برای مصارف باغبانی، کشاورزی، مصارف خانگی و… نیز قابل استفاده خواهند بود.
  6. این نمونه نوارها برای محصولاتی که به صورت خطی کشت و برداشت می گردند بسیار مناسب می باشند.

آشنایی با مراحل صادرات نوار تیپ در ایران

آشنایی با مراحل صادرات نوار تیپ در ایران صادرات نوار تیپ از ایران به کشورهای زیادی از جمله کشورهای همسایه و عربی انجام می‌ شود و این محصول با توجه به کشور هدف و مقصد به صورت زمینی، هوایی یا دریایی صادر می‌ شود.

مراحل صادرات نوار تیپ در ایران نیازمند آن است تا شرکت‌ های تجاری بتوانند با مراجعه به وزارت صنعت معدن و تجارت و واحدهای بازرگانی مربوطه، مراحل اولیه که شامل دریافت کد بازرگانی و معرفی محصول می باشد را انجام داده و سپس بتوانند مقدمات صادرات را فراهم نمایند.

بازاریابی های بسیار خوبی که در زمینه صادرات این محصول انجام می شود، حجم صادراتی به کشورهای هدف را مشخص می‌ کند و این امر می‌ تواند از ضرر و زیان در زمینه صادرات پیشگیری نماید.

مراحل صادرات این محصول شامل مراحلی از قبیل بازاریابی، مشخص کردن بازار هدف، دریافت سفارش، دریافت کد بازرگانی، انتخاب نمونه های مرغوب و درجه یک، قیمت گذاری، بسته بندی، بارگیری و مراحل مختلفی می باشد که باید گام به گام انجام شود و بعد از آن که تمام مراحل طی گردید این محصول به روش های مختلف به کشورهای متقاضی صادر شود.

خرید نوار آبیاری کنار دوخت از فروشگاه های معتبر

خرید نوار آبیاری کنار دوخت از فروشگاه های معتبر نوار آبیاری دارای برندهای مختلفی می باشد که یکی از نمونه های آنها نوار تیپ ارس بوده که در شهرهایی مانند زنجان، شیراز، تهران و سایر شهرهایی که مجهز به سیستم کشاورزی مکانیزه هستند، خرید و فروش می گردد.

خرید نوار آبیاری کنار دوخت از فروشگاه های معتبر این امتیاز را به خریداران این محصول می دهد تا از کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشند و علاوه بر آن این فروشگاه‌ ها محصولات خود را با قیمت تولیدی و با قیمت رقابتی به فروش می‌ رسانند، به همین علت خریدار متحمل هزینه های اضافی نخواهد شد.

خرید و سفارش از فروشگاه های معتبر به شیوه ای نوین امکان‌ پذیر گردیده است به گونه ای که متقاضیان می توانند این محصولات را مستقیم از این سایت اینترنتی خریداری کنند و از قیمت و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما