مناسب ترین قیمت نوار تیپ آبیاری کشاورزی باکیفیت

در سیستم های نوین آبیاری از ابزارهای بسیار مختلفی استفاده می شود که یکی از مهمترین آنها نوار تیپ است و در انواع آن به آبیاری سریعتر گیاهان کمک می کند و باعث صرفه جویی فراتر از تصور در مصرف آب می گردد؛ قیمت نوار تیپ آبیاری کشاورزی بسیار مناسب است که البته با توجه به نوسانات قیمت ماده سازنده این محصول تغییر می کند و برای آگاهی از قیمت باید با تولید کننده آن ارتباط ایجاد کرد و بهترین نرخ آن را به دست آورد.مناسب ترین قیمت نوار تیپ آبیاری کشاورزی باکیفیت

عوامل موثر بر بالا رفتن قیمت نوار تیپ آبیاری کشاورزی

عوامل موثر بر بالا رفتن قیمت نوار تیپ آبیاری کشاورزی قیمت نوار تیپ آبیاری در کشور ما هیچ وقت ثابت نبوده است چون ترکیب تشکیل دهنده آن محصولی صادراتی است و سالانه مقدار بسیار زیادی از آن توسط کارخانه های تولید کننده یعنی پتروشیمی ها تولید و به کشورهای متعددی صادر می شود و هر گاه کشور به درآمد ارزی بیشتر نیاز داشته باشد صادرات بیشتر شده و این باعث بالا رفتن قیمت در داخل کشور خواهد شد.

کیفیت نوار تیپ عامل بسیار تاثیرگذار بعدی در قیمت محصول است به این معنی که ساخته شدن محصول از مواد مرغوب به طور قطع باعث مرغوبیت آن می شود و این مساله بر بالا رفتن قیمت آن نسبت به نمونه های دیگر تاثیر زیادی دارد.

نوار تیپ در ضخامت های مختلفی تولید می شود که هر یک برای کاربرد مشخصی مورد استفاده قرار می گیرند مثلا نوارهایی که ضخامت زیادی دارند برای زمین های خشن و سنگلاخی مناسب ترند و از نوار تیپ های نازک برای زمینی که خاک نرم دارد استفاده می شود که همین ضخامت باعث ایجاد اختلاف قیمت بین انواع این محصول می شود.

بالا رفتن قیمت این محصول با قطر آن رابطه مستقیمی دارد و هر چه نوار آبیاری مذکور دارای قطر بیشتری باشد قیمت هر متر از این لوله بالاتر خواهد رفت. علاوه بر این ساده یا بغل دوخت دار بودن آن از دیگر عوامل بسیار تاثیرگذار بر قیمت است که انواع بغل دوخت به خصوص نمونه های دریپ دار نرخ بیشتری نسبت به بقیه دارند.

نوار تیپ آبیاری بهترین انتخاب برای صادرات

نوار تیپ آبیاری بهترین انتخاب برای صادرات فراوانی مواد اولیه برای تولید انواع نوار تیپ آبیاری در داخل کشور باعث می شود تا ایران از تولید کنندگان اصلی این محصول در منطقه باشد و فرصت بسیار خوبی را پیش پای صادر کنندگان لوله های آبرسانی قرار دهد تا با تجارت این نوار در خارج کشور سود بسیار خوبی کسب کنند.

نوع باکیفیت این محصول بهترین انتخاب برای صادرات است چون همه استانداردها را دارد و نیاز فراوان کشورهای همسایه به آن بازار بسیار خوبی را برای آن ایجاد کرده است همچنین در کشورهای همسایه جنوبی به دلیل نیاز به صرفه جویی در آب، فروش این محصول بسیار عالی است و تجارت پررونقی با آن ایجاد می شود.

این نوار به دلیل ساخته شده از مرغوبترین ترکیبات پلی اتیلنی بسیار بادوام است. علاوه بر این تنوع زیادی از نظر قطر دارد که همین باعث تامین هر نوع نیاز مشتریان در خارج کشور خواهد شد و به این صورت است که بازاریابی بسیار راحتی دارد و در کمترین زمان در متراژ بالا به فروش می رسد.

انتخاب این محصول برای صادرات به دلیل بازار مداوم و همیشگی باعث ایجاد یک کسب و کار پایدار برای صادر کنندگان می شود و در دسترس بودن آن در هر زمان نگرانی آنها را از بابت تامین کالا برطرف می کند.

سفارش کلی نوار تیپ آبیاری کشاورزی ارزان

سفارش کلی نوار تیپ آبیاری کشاورزی ارزان برای تهیه نوار تیپ آبیاری کشاورزی ارزان کافی است خریدار نیاز خود را به صورت کلی و عمده به تولید کننده این محصول در کرج اعلام کند تا در اسرع وقت سفارش به صورت کلاف و در متراژ درخواستی برای وی رزرو گردد و تنها در این صورت است که بسیار ارزانتر از واسطه ها نوار تیپ به دست مشتری خواهد رسید.

سفارش کلی این محصول بسیار ساده قابل انجام است و مشتری با ثبت نیاز خود به مدل مورد نظر و مقدار درخواستی در همین سایت با کمترین هزینه به این نوار تیپ باکیفیت و مرغوب دسترسی پیدا می کند و مبلغ اضافه برای سفارش پرداخت نخواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما