پخش بی واسطه نوار تیپ زمرد به سراسر کشور

نوار تیپ، محصولی است که در ظاهر شبیه به لوله یا شیلنگ پلیمری به نظر می رسد که از آن برای انتقال دادن آب و سیالات استفاده می شود. با توجه به این نکته در آبیاری مدرن مورد استفاده قرار می گیرد، شرکت هایی که مسئول پخش بی واسطه نوار تیپ زمرد به سراسر کشور ما هستند، نمونه های مختلف این محصول را با در نظر گرفتن قیمت خیلی منصفانه ای به دست عموم مردم می رسانند.

پخش بی واسطه نوار تیپ زمرد به سراسر کشور

عوامل موثر بر کاهش کیفیت نوار تیپ

عوامل موثر بر کاهش کیفیت نوار تیپ نوار تیپ، در اصل مهم ترین بخش در راه اندازی کردن سیستم آبیاری قطره ای مدرن در داخل مزارع کشاورزی و باغ ها است و به لوله های پلاستیکی انعطاف پذیری اطلاق می گردد که در سراسر زمین پخش شده و آب را از منبع به پای درختان و محصولات کشاوری می رسانند، در ادامه این مطلب، به چند عامل که بر روی کیفیت این محصولات تاثیر منفی دارند، اشاره می شود:

  1. یکی از مسائلی که ممکن است به شدت بر کیفیت نوار تیپ آبیاری اثر بد بگذارد، این است که، این نوار یا قطره چکان های نصب شده در داخل آن، دچار گرفتگی و رسوب شوند، این مساله در صورتی ایجاد می گردد که از آب سنگین که ناخالصی های زیادی دارد استفاده شود.
  2. مساله دومی که اثر بدی روی کیفیت نوار های تیپ می گذارد این است که سرعت، فشار و حجم آب انتقالی از طریق آن ها، خیلی بیشتر از حد توانشان باشد، چون این نوارها، قطر مشخص و ضخامت محدودی دارند و در این صورت ممکن است به ساختار آن ها آسیب وارد شود.
  3. اگر نوارهای تیپ در مزرعه، در معرض فشار یا ضربات خیلی سنگین قرار گرفته یا در مسیر حرکت تراکتور ها و روتیواتور ها باشند، ممکن است دچار پارگی و آسیب دیدگی شوند.

اطلاعاتی درباره انواع نوار تیپ موجود در بازار

اطلاعاتی درباره انواع نوار تیپ موجود در بازار به طور کلی نوار های تیپ پی وی سی در دو نوع مختلف تولید می شود که هر یک از آن ها، یک سری مزیت و کاربرد مخصوص به خود را دارند و ما در ادامه این مطلب، قصد داریم که در مورد این محصولات با شما صحبت کنیم و شما را با آن ها آشنا سازیم:

  1. نوار های درز دار: در داخل این نوارها، یک سری روزنه خیلی کوچک برای خارج شدن آب، ایجاد می شود که مثل زیپی در امتداد آن کشیده می شوند و همیشه بسته هستند، آب از منفذ های میانی آن ها خارج می گردد و به گیاهان می رسد، در این نوارها، فشار جریان آب داخل آن ها به خوبی کنترل می شود و یکنواخت می ماند.
  2. نوار های پلاک دار: در این نوارها به جای منافذ، از قطره چکان هایی استفاده می شود که در فاصله های معین و یکسانی قرار داده می شوند، این قطره چکان ها، باعث می شود عمل آبیاری کردن همیشه با فشار خیلی کمی انجام شود و دائما آب را به گیاهان می رسانند ، هرگز جریان آب در آن ها قطع نمی شود.

عرضه مستقیم نوار تیپ زمرد درجه یک به بازار

عرضه مستقیم نوار تیپ زمرد درجه یک به بازار شرکت های بزرگی که مسئول عرضه مستقیم و بدون واسطه نوار تیپ زمرد و نگین سپاهان درجه یک در سطح بازار داخلی کشور ما هستند، این محصولات را به صورت انبوه از تولیدی ها خریداری می کنند و با احتساب کمترین میزان ارزش افزوده به دست عموم مردم می رسانند که این کار از نظر اقتصادی به نفع مردم است.

این شرکت ها با مشورت اداره بازرگانی، نحوه ی صادرات به عمان را می آموزند و این نوارها را در این کشور ها هم توزیع می کنند که با فروش آن، موجب به دست آوردن درآمد های ارزی به کشور ما می شود که منجر به توسعه اقتصاد و افزایش تولید ایران می شود، برای انجام این کار، از مرز دریایی خلیج فارس استفاده می کنند که یکی از راه های تجاری رایج کشور ما با مناطق عربی حوزه خلیج فارس است و هزینه کمتری نسبت به حمل هوایی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما